Akcesoria samochodowe, które mogą Ci się przydać

Motoryzacja to branża, która wciąż się rozwija. Podobnie zresztą jak rynek nowych technologii. Wciąż można więc znaleźć nowsze i ciekawsze gadżety, które okażą się przydatne w czasie podróży samochodem. Jeśli chcesz poznać te najbardziej popularne, zachęcamy do lektury artykułu.

 

Jak ułatwić sobie podróż?

Dawniej, jeśli chciało się znaleźć drogę, trzeba było szukać jej na mapie albo mieć specjalną nawigację GPS. Dzisiaj wystarczy smartfon i mapa z funkcją lokalizacji albo łatwa w obsłudze aplikacja, która świetnie poprowadzi Cię do celu. Jeśli jednak chcesz, aby poprowadził Cię telefon, musisz zaopatrzyć się w uchwyt do niego. Dzięki zamontowaniu takiego gadżetu, na przykład na szybie albo kratce wentylatora, będziesz mógł spoglądać na urządzenie, nie tracąc czujności i skupienia na drodze.

Kolejna sprawa, również związana z telefonem komórkowym, to odbieranie połączeń. W trakcie jazdy, jak wiadomo nie wolno kierowcy trzymać urządzenia przy uchu. Może jednak sprawić sobie słuchawkę Bluetooth lub zestaw głośnomówiący. Dzięki temu rozmowy w trakcie podróży staną się bezpieczne i możliwe. Ponieważ motoryzacja stale szuka nowych rozwiązań, obecnie popularnym produktem jest także radio, które łączy się ze smartfonem. Gdy ktoś do Ciebie dzwoni, nazwa kontaktu wyświetla się na ekranie radia, muzyka automatycznie się wycisza i możesz rozmawiać na głos bez konieczności posiadania dodatkowych urządzeń przy uchu. Jesteśmy pewni, że któreś z akcesoriów okażą się dla Ciebie przydatne.

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *